• Pedagog M. Kuchczyńska

• Magdalena Kuchczyńska, pedagog specjalny, terapeuta, terapeuta EEG biofeedback, RSA Biofeedback, terapeuta TUS,

tel. 71 314 11 25 wew. 21 lub kom. 512 532 558

Jestem absolwentką studiów pedagogiki specjalnej  DSWE we Wrocławiu ze specjalnością oligofrenopedagog  . Ukończyłam także poradnictwo pedagogiczne na DSWE.
            Obecnie studiuję psychologię na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS we Wrocławiu ze specjalnością psycholog kliniczny.  Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje odbywając liczne kursy i szkolenia min. Posiadam certyfikat „ Zaburzenia nastrojów wśród dzieci i nastolatków”, „ Inteligencja Emocjonalna dzieci w każdym wieku- kiedy emocje pomagają, a kiedy przeszkadzają naszym uczniom?”, „ Jak pracować z emocjami przy wykorzystaniu ruchu, ciała i przestrzeni”

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej pracy zajmuję się problematyką dotyczącą min. zaburzeń rozwojowych ze spektrum autyzmu w tym zespół Aspergera i specyficznymi zaburzeniami rozwojowymi. Posiadam wieloletnie doświadczenie związane z terapią zajęciową polegającą na pracy z osobami z niepełnosprawnościami intelektualnymi, psychicznymi i fizycznymi.

Prowadzę konsultacje dla rodziców, opiekunów i uczniów. Prowadzę TUS- Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży oraz rewalidację. Ponadto jestem członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobroszycach.

• Godziny konsultacji

• poniedziałek