• Psycholog M. Jarmużek

• Małgorzata Jarmużek, psycholog, pedagog specjalny, terapeuta, socjoterapeuta, terapeuta EEG i biofeedback,

tel. 71 314 11 25 wew. 20 lub kom. 512 532 558

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS we Wrocławiu ze specjalnością psycholog kliniczny. Ukończyłam także studium Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci, młodzieży i osób dorosłych  oraz studium Terapii Rodzin
            w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz szkołę  w Centrum CBT   Warszawa w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz pracy z rodzicami i opiekunami. Obecnie jestem  na Całościowym  Kursie  Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii,   atestowany przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej pracy korzystam z podejścia systemowego oraz z terapii poznawczo-behawioralnej. Znajomość różnorodnych technik terapii sprawia, że z łatwością dopasowuję metody i formy pracy do  danego problemu.  Prowadzę terapię indywidualną i grupową z dziećmi i młodzieżą
            z zaburzeniami emocjonalnymi i zachowania, w tym zaburzeniami eksternalizacyjnymi ADHD/ODD, Autyzm, Asperger,  oraz z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami stresu pourazowego PTSD.

Prowadzę konsultacje dla rodziców, opiekunów. Prowadzę socjoterapię oraz TUS- Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży oraz rewalidację.

Współpracuję ze Stowarzyszeniem ,,Podaruj Dzieciom Szczęście". Zaangażowana jestem również w projekty dotyczące pomocy dzieciom oraz rodzinom z problemami wychowawczymi. Ponadto jestem członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobroszycach oraz członkiem Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych."

• Godziny konsultacji

• poniedziałek