• Dzień Dziecka

• Zapraszamy na ekstraimprezę Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. 1 czerwca na szkolnym boisku czeka na was moc atrakcji! Dołączcie do zabawy!

W programie:

dmuchane zamki, malowanie twarzy, warkocze, ręcznie robione bransoletki, wata cukrowa.

Turnieje i zabawy sportowe: piłka siatkowa, nożna, ringo oraz badmington.

Pokazy aut straży pożarnej i policji.

I oczywiście małe co nieco: kiełbaski z grilla i ciasta naszych mam. Mniam!

Zapraszamy. Do zobaczenia!

• Wiosenna integracja

• 8 maja uczniowie z klasy Ib i szkolnego oddziału przedszkolnego wzięli udział w zajęciach integracyjnych w Gminnym Przedszkolu Talentów i Marzeń w Dobroszycach.

8 maja uczniowie z klasy Ib i szkolnego oddziału przedszkolnego wzięli udział w zajęciach integracyjnych w Gminnym Przedszkolu Talentów i Marzeń w Dobroszycach. Podczas spotkania dzieci bawiły się z chustą Klanza i gumą sensoryczną. Zabawom towarzyszyły piosenki i rytmiczna gimnastyka. Mali artyści w grupach wykonali prace plastyczne o wiośnie. Był to dzień pełen pozytywnych emocji i miłych wspomnień.

• Dzień niezapominajki

• 5 maja świętowaliśmy Dzień Polskiej Niezapominajki. Były konkursy, nagrody, fotobudka i niezapomiane emocje.

Dzień Polskiej Niezapominajki to święto, które ma nam przypominać, że warto pamietać o ważnych dla nas osobach, miejscach, zdarzeniach. To także dzień, kiedy uświadamiamy sobie, jak ważna jest przyroda, jej różnorodność i ochrona.

Dlatego w tym dniu uczniowie ubrali się na niebiesko, a klasy młodsze wzięły udział w konkursach i zabawach zorganizowanych przez panie ze szkolnej świetlicy: Izabelę Czuban, Malwine Górę i Monikę Nowosad.

Dzięki poczcie niezapominajkowej wiele osób tego dnia dostało liściki z wyrazami sympatii i pamięci od kolegów i koleżanek. Wszyscy chętni mogli też uwiecznić się w niezapominajkowej fotobudce .

• Dzień bez plecaka

• W taczkach, grillu, szafkach, wózkach, koszykach przynieśli wczoraj książki i zeszyty uczniowie naszej szkoły. Wielu popisało się humorem i kreatywnością. Gratulujemy!

Uczniowie naszej szkoły, wykazali się ogromną kreatywnością, przynosząc książki zapakowane we wszystko tylko nie w plecak. Akcja zorganizowana przez samorząd szkolny, pokazała jak zaradni są nasi uczniowie.

• Ważne dla 8 klas

• Prosimy o zapoznanie się z listem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty skierowanego do rodziców ósmoklasistów i informacjami starostwa dot. rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w powiecie oleśnickim.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Poniżej w linku znajdziecie list Dolnośląskiego Kuratora Oświaty:

list_DKO_do_rodzicow_uczniow_klas_8.pdf

Ponadto przekazujemy informację dotyczącą rekrutacji do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych powiatu oleśnickiego na rok szkolny 2023/2024.

Prosimy o zwrócenie uwagi na informację o pokazie na żywo – Co należy zrobić, aby dostać się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej – przeznaczoną głównie dla rodziców i kandydatów do szkół ponadpodstawowych.

Wydarzenie na żywo, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych, rozpocznie się 11 maja 2023r. w godzinach 14:00-15:00.

Informacja będzie również dostępna na stronie powiatu oleśnickiego (http://www.powiat-olesnicki.pl).

O kolejnych etapach rekrutacji będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej pomocy.

W załączniku znajdziecie informację o naborze do szkół.

Informacja_NABOR_do_szkol_ponadpodstawowych-_pokaz_na_zywo_11.05.2023r._godz._14.00.docx

• Rosną matematycy

Poznajcie zwycięzców szkolnego konkursu matematycznego "Ceteris paribus".

Maciej Kotowski - I miejsce

Aleksandra Osik - II miejsce

Aleksandra Wolak - III miejsce

Maja Cebulska - wyróżnienie

Dyplomy i nagody podczas uroczystego apelu wręczyła zwycięzcom pani dyrektor Agnieszka Dorobiała i Rafał Kwiecień, nauczyciel matematyki i organizator konkursu.

• Sukces Oli

• Nasza uczennica Aleksandra Szypuła dostała wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym​​​​​​​ "Kartka dla papieża Franciszka".

• 2a na koncercie

• 20.04 kl.2a miala przyjemność uczestniczyć w koncercie przygotowanym przez uczniów szkoły muzycznej im.F. Chopina w Oleśnicy "Solo lub w zespole".

20.04 kl.2a miala przyjemność uczestniczyć w koncercie przygotowanym przez uczniów szkoły muzycznej im.F. Chopina w Oleśnicy "Solo lub w zespole", podczas którego dzieci nie tylko mogly wysłuchać pieknie wykonanych utworów, ale także poznać kilka ciekawostek ze świata muzycznego. Gratulacje dla wszystkich wykonawców.